אודות

קצת עלינו

InterEV מקבוצת אינטר פלוס מציעה מגוון פתרונות מהמתקדמים ביותר בעולם הטעינה לרכב חשמלי החל מטעינה איטית ועד לטעינה סופר מהירה.
פורטפוליו המוצרים שלנו כולל עמדות טעינה פרטיות AC) 3.4~22kW) בין אם לבית פרטי, בניין משרדים או לבית מגורים משותף , עמדות טעינה ציבוריות מהירות החל מ- 22kW(AC) ועד 300kW(DC) ופתרונות טעינה לתחבורה ציבורית תוך עמידה בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר ובהסתמך על הניסיון של InterG Plus GmbH (חברה אחות) באירופה עם התקנות של מאות עמדות טעינה.
InterEV מלווה את לקוחותיה החל משלב התכנון ועד לשלב מסירת הפרויקט תוך התחשבות בצרכי הלקוח , מיקסום יכולות החשמל (לרבות ניהול עומסים) ומתן פתרון הנכון ביותר ללקוח.

אודות

למה אנחנו

כל הפתרונות במקום אחד. אנחנו נסקור, נתכנן, נתקין ,נפעיל ונתחזק את מערך טעינת הרכבים בעבורך.

הניסיון- חברת Inter Plus בעלת ניסיון בהתקנת מאות עמדות טעינה באירופה ומפעילה רשת טעינת רכבים חשמליים ללקוחותיה במבנים פרטיים וציבוריים לרבות מלונות ותחנות דלק.

ניהול חכם- אנו ננהל את צריכת החשמל על מנת למקסם את יכולות הטעינה בנכס, נבצע חיובים אוטומטיים ונפיק דו"חות למשתמש הסופי ולגוף המנהל.

אוכלוסיית משתמשים- בעזרת מערכת הניהול החכמה נוכל לקבוע את סוגי הטעינה לנוחיותך כולל אוכלוסייה מועדפת, תעריפים שונים וטעינה חינם לפי בקשה

פריסה ארצית. לקוחותינו נהנים מצוות אדיב ומקצועי הפרוס מהצפון ועד אילת.

חזון

המשימה שלנו היא להנגיש אנרגיה ירוקה ומתחדשת לעתיד טוב ובריא יותר.

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם